ОГОЛОШЕННЯ! Громадське обговорення!

«Оголошення!!! Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  розпорядження сільського голови №53 від 18.09.2019 року «Про проведення громадського обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад» та з метою отримання від членів Шубківської  громади пропозицій і зауважень щодо прийняття зазначеного проекту рішення, проводиться громадське обговорення.

На громадське обговорення виноситься проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (сіл Біла Криниця, Антопіль і Глинки Білокриницької сільської ради, сіл Шубків, Котів, Гориньград Другий, Гориньград Перший, Дуби, Рисв’янка Шубківської сільської ради,  сіл Городище, Кругле Городищенської сільської ради  у Білокриницьку сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Біла Криниця), підготовлений спільною робочою групою.

Під час громадського обговорення можуть подаватися пропозиції (зауваження) в письмовій формі до Шубківської сільської ради за адресою: за адресою: 35325, с.  Шубків, вул. Незалежності, 1а. Анонімні пропозиції (зауваження ) не розглядаються.

Зустріч з громадськістю Шубківської сільської ради із обговорення вище зазначеного проекту рішення відбудеться 10 жовтня 2019 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Шубківської сільської ради за адресою: с.  Шубків, вул. Незалежності, 1а.

Після завершення громадського обговорення всі матеріали подаються до Шубківської сільської ради на наступну сесію для прийняття рішення «Про схвалення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

За додатковою інформацією звертатися за тел. 273-891».

 

Секретар сільської ради                  Н. Лагерник