Шубківська дитяча музична школа

Підпорядкована відділу культури і туризму Рівненської РДА (начальник – заслужений працівник культури України Віктор Дорошенко та обласному управлінню культури Рівненської ОДА і фінансується з районного бюджету.

 

Школі почала працювати в 1990 році в с. Шубків за адресою  вул. Незалежності 1.

Директор ДМШ—заслужений працівник культури України Анатолій Дмитрович Пузирко.

Шубківська музична школа - є практично єдиним центром естетичного і музичного виховання   дітей, що проживають на території Шубківської сільської ради. Сюди приїжджають навчатися і діти з інших сіл таких, як Тучин, Козлин, Ремель, з військового містечка. Всього в школі навчається 103 учні. Кількість  бажаючих оволодіти азами музичного мистецтва є значно більшою, ніж фінансові можливості школи.

Школі сільською радою (голова В. І. Осіпчук) надано в довгострокову безкоштовну оренду приміщення 1-го та 2-го поверхів гуртожитку с. Шубків.

Працює в школі 10 викладачів та тех. персонал: (тех. працівник, 2 сторожі, працівник по обслуговуванню приміщення, секретар).

Її вихованці зараз є викладачами цієї школи та працюють в ЗОШ с. Шубків.  Це -  Марія Бондарчук, Наталія Кривицька, Валерій Кривицький, Оксана Лисогор. Вони закінчили цю музичну школу та вищі навчальні заклади в м. Рівне і проживають в с Шубків та Гориньград- 1.  Інші викладачі приїздять працювати з м.Рівне.

За ці роки школа за станом навчально-виховної роботи, концертної  діяльності є однією з кращих в районі та області.

Методичним наставником музичної   школи   є відома в області викладач   Рівненського музичного училища, високофаховий   спеціаліст, піаністка, яка 8-м років працювала безпосередньо в цій школі,- Лілія Олександрівна Духовна.